Główna treść

Nasz wyspecjalizowany zespół technologów jest odpowiedzialny za dostarczanie produktów wysokiej jakości i za dobrą cenę, tak aby pomóc Twoim prosiętom osiągnąć pełny potencjał produkcyjny. Nasza filozofia jest prosta- używamy najnowszych informacji z naszego bieżącego programu badań do tworzenia receptur  opartych na właściwym podejściu żywieniowym, a następnie do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej  jakości surowce. Jako liderzy rynkowi, nieustanie inwestujemy w zrozumienie prawidłowej produkcji pasz i nauki, która nas wspiera. Zmieniamy skład naszych produktów wyłącznie po to, żeby w oparciu o przeporwadzane badania, je ulepszać. Utrzymywanie niezmiennych, udoskalanych receptur jest fundament sukcesu Primary Diets.

Meeting
Badania

Primary Diets od dawna angażuje się w programy badawcze, głównie na Uniwersytecie w  Leeds, gdzie przeprowadziliśmy już ponad  300 badań. Te badania pozwoliły nam na zebranie szczegółowych informacji dotyczących wydajności i zdrowia prosiąt, a także mierzenie rozwoju indywidualnych prosiąt. Wspieramy również doktorantów i pratyki studentów na wielu uniwersytetach. Po udanych próbach na uniwersytecie, nowe koncepcje są wdrażane w towarowych zaprzyjaźnionych fermach. Sprawdzamy czy nauka może zostać zastosowana w praktyczny sposób. Nieustannie dążymy do wykorzystywania naszej wiedzy i programów badawczych do kształtowania trawłego postępu w dziedzinie żywienia  prosiąt.

Richard Lister

Badania i innowacje Primary Diets zapewniają, że ich produkty zawsze przynoszą dobre rezultaty w wydajności prosiąt i zyskowności.

Richard Lister, J C Lister Farms
Porównanie Wyników Produkcyjnych

Do testowania naszych produktów w realnych warunkach wykorzystujemy testy terenowe. Pomagają nam one zrozumieć wpływ takich czynników jak genetyka, zdrowie i sposób zarządzania. Złożoność tematu żywienia prosiąt i znaczenienie udanego okresu prestarterowego są nam doskonale znane. Jak powszechnie wiadomo, wydajność prosiąt na odchowalni jest kluczowa w wydajności przez następne okresy produkcyjne. Nasze podejście ma na celu zmaksymalizować produktywność i zyskowność.

Porównanie Wyników Produkcyjnych
Wsparcie Techniczne

Wierzymy, że prawidłowe żywienie jest kluczem optymalizacji wydajności ferm. Skupiamy się na indywidualnym podejściu do ferm, oferując bieżące wsparcie i ocenę dla każdego hodowcy. Współpracujemy z fermami i ich doradcami, używając naszej wiedzy i kompetencji w podejmowaniu najlepszych decyzji i uzyskiwaniu najlepszych wyników.