Główna treść

Primary Diets obecnie dostarcza produkty i porady techniczne do ponad 20 krajów na całym świecie. Jesteśmy więc częścią prawdziwie międzynarodowej sieci w czołówce nauki o żywieniu zwierząt. Dostarczamy bezpośrednio lub poprzez sieć dystrybutorów, nawiązujemy także współpracę z wybranymi partnerami startegicznymi, aby móc produkować lokalnie.

Nasi technolodzy,  żywieniowcy i handlowcy współpracują z naszymi zagranicznymi klientami, tak żeby zanim zaproponujemy im odpowiednio dopasowane rozwiązania żywieniowe, w pełni zrozumieć ich rynek.

Nasz światowy zasięg
Global map

 

Ian Ross

Posiadanie niezwykle skutecznych receptur dla prosiąt opracowanych przez Primary Diets w naszym portfolio produktów, pozwoliło na istotny rozwój całemu naszemu biznesowi premiksów i starterów. Wczesne wprowadzanie receptur dla prosiąt u potencjalnych klientów, które zrobią na nich wrażenie pod względem wzrostu prosiąt i wykorzystania paszy, buduje zaufanie, które często prowadzi do dodatkowych możliwości biznesowych w odchowalni i przez następne okresy produkcyjne.

Ian Ross, Prezes i Dyrektor Generalny, Grand Valley Fortifiers, Kanada