Główna treść

Jesteśmy specjalistami do spraw prosiąt, którzy zawsze dążą do znalezienia jak najlepszych i efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. Nasz zespół to połączenie doświadczenia, wykształcenia i wiedzy z dążeniem do wspierania naszych klientów w najlepszy możliwy sposób. Poprzez programy rozwoju naszych pracowników, inwestujemy również w naszą przyszłość.

Pracując na skalę międzynarodową, nasi żywieniowcy są zdeterminowani, żeby zawsze dostarczać najlepsze rozwiązania paszowe dla hodowców, współpracując z nimi jako zaufani partnerzy. Razem z naszym doświadczonym zespołem handlowym, stosujemy naukę w praktycę, aby zapewniać optymalne wyniki produkcyjne w gospodarstawch. Naszym celem jest dostarczanie przejrzystych i istotnych informacji pozwalających na wspólne podjęcie najlepszych decyzji.

Nasz zespół

Już od ponad dwudziestu lat nasz zespół produkcyjny i zespół obsługi klienta dostarcza z naszego specjalistycznego zakładu pasze typu prestarter  dla prosiąt. Łącząc to doświadczenie z bieżącymi inwestycjami i ulepszeniami w fabryce, dostarczamy do gospodarstw gotowy, kompleksowy produkt z zagwarantowaną najwyższą jakością.

W pełni ufamy, że dzięki doświadczeniu naszych pracowników, będziesz zadowlony ze współpracy z Primary Diets pod każdym względem.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Kliknij tutaj, żeby zobaczyć aktualne oferty u nas i w całej grupie AB Agri.

Poznaj drużynę