Główna treść

Primary Diet jest częścią AB Agri, integracyjnego biznesu, który dostrzega talenty i wspiera uczenie się, rozwój umiejętności oraz rozwój kariery. Mamy świetny zespół zajmujący stanowiska techniczne i handlowe, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i za granicą, a także stanowiska wspierające produkcję w naszej fabryce w Melmerby. Firma zapewnia także możliwości rozwoju zarówno w ramach Primary Diets, jak i w ramach całej grupy AB Agri, wiele osób z naszego zespołu awansuje w ramach grupy. Jeśli potrafisz działać w zespole i posiadacz umiejętnościami, które uważasz, że przydadzą się naszej firmie, wejdź na stronę www.abagri.com/careers, żeby zobaczyć nasze najnowsze oferty pracy.
 
Studenci:
AB Agri wspiera nowe talenty w rolnictwie. W ramach programu AB Agri Graduate Scheme istnieje zróżnicowany program staży dla absolwentów, w tym szansa stania się częścią zespołu Primary Diets. Studenci zainteresowani skorzystaniem z tej możliwości powinni odwiedzić stronę: https://www.abagri.com/careers/graduates, aby wyrazić zainteresowanie i przesłać CV, które będzie rozpatrzone kiedy zostanie otworzony kolejny nabór.
 
Alternatywnie, dlaczego nie rozważyć praktyk? Sektor spożywczy i rolniczy zatrudnia w Wielkiej Brytanii 3,5 mln osób - prawie jedno na siedem stanowisk - z których wiele posiada większą wiedzę o inżynierii, produkcji i badaniach niż o traktorach. Organizujemy praktyki rozwijające szereg różnych umiejętności w całej grupie AB Agri. Aby dowiedzieć się więcej wyślij email na adres: nicola.hopper@abagri.com.